Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Papier do pakowania

( ilość produktów: 11 )

Oferujemy solidny ekologiczny papier do pakowania przeznaczony do żywności. W tej kategorii znajdziesz produkty, które pozwolą Ci zapakowań m.in. kanapki do pracy, czy ciepłe sandwiche lub gorące burgery w Twoim lokalu gastronomicznym. Proponowane artykuły są odporne na tłuszcz, dlatego mają bardzo szerokie zastosowanie. Duży wybór kolorów, wielkości i wzorów pozwoli Ci dobrać rodzaj papieru idealnie pasujący do charakteru Twojej gastronomii.

Ekologiczny papier do pakowania

Klienci coraz częściej zwracają uwagę, w co pakowane jest ich jedzenie. Dlatego arkusze wytworzone z surowca z recyclingu będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wpisz się w ekologiczne gusta wymagających klientów i pokaż im, że Tobie także zależy na środowisku. Dostępne tu produkty uzyskały odpowiednie atesty, dlatego z powodzeniem wykorzystasz je do zabezpieczania żywności w domu, jak i barze czy restauracji. Zapraszamy po solidne i tanie produkty dla nowoczesnych lokali. Bądź bardziej eko i zadbaj o dobry wizerunek biznesu!

Co decyduje o użyteczności woskowanego ekologicznego papieru na żywność, który znajdziesz w naszym sklepie? Przede wszystkim optymalna gramatura, dzięki której tłuszcz i woda nie są w stanie przesiąknąć. Spożywanie burgerów, kanapek i innych produktów bogatych m.in. w sosy odbywa się tym samym w higienicznych warunkach. Podobnie jak pakowanie, przechowywanie i transportowanie artykułów spożywczych. Co więcej, masz do czynienia z produktem wielobranżowym. Jego zastosowanie nie kończy się na gastronomii, ponieważ może zabezpieczać wszelkie elementy zawierające smar. Sprawdza się m.in. w branży motoryzacyjnej. Jeśli więc poszukujesz uniwersalnych rozwiązań nie tylko do owijania posiłków, sprawdź nasz asortyment.

Papier woskowany do rozmaitych produktów

Oferowany ekologiczny papier do pakowania żywności jest również odporny na podwyższoną i obniżoną temperaturę oraz uszkodzenia. Sam sposób wykorzystania zależy zaś od rodzaju zabezpieczanych artykułów. Tłuszczoszczelne i woskowane rodzaje proponowane przez sklep posiadają także zróżnicowane wymiary. Z łatwością dobierzesz odpowiedni wariant do ryb, serów, burgerów i innych tłustych produktów serwowanych w budkach i lokalach gastronomicznych, a także w warunkach domowych.

Papier woskowany polecany przez nasz sklep jest dostępny w opakowaniach o różnej ilości sztuk. Dzięki temu dokonasz zakupu zgodnego z indywidualnym zapotrzebowaniem. Już teraz postaw na ekologiczne rozwiązania i zadbaj, aby pakowanie żywności odbywało się w warunkach przyjaznych dla otoczenia.

pixel