Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Kubki tłoczone i karbowane

( ilość produktów: 11 )

Zadbaj o otoczenie, kupując ekologiczne kubki papierowe i o unikalny charakter firmy, wybierając te kolorowo tłoczone lub karbowane. Sprawdzą się zarówno do przenoszenia napojów ciepłych, jak i zimnych. Barwne, etniczne wzory lub znane motywy malarskie na pojemnikach wyróżnią Cię i sprawią, że Twoje miejsce stanie się łatwiej rozpoznawalne. Wykonane są z papieru celulozowego, mają wzmocnione, izolujące ciepło ścianki, które ochronią palce przed poparzeniem. Zapoznaj się z poniższą ofertą i wybierz swoją ulubioną grafikę!

Ekologiczne kubki do ciepłych napojów

Jeżeli dbałość o środowisko naturalne jest nieodłącznym elementem tożsamości Twojej marki, koniecznie zwróć uwagę na ekologiczne produkty oferowane w tej kategorii. Karbowane i tłoczone kubki papierowe dostępne w sklepie MyHappyOcean nie szkodzą planecie – od procesu produkcji aż po wylądowanie w koszu na śmieci i rozkład. Są wytwarzane z roślin oraz innych zasobów odnawialnych, dzięki czemu są biodegradowalne. Absolutnie nie ujmuje im to wytrzymałości, w dalszym ciągu są bowiem trwałe, szczelne i nadają się nawet do ciepłych napojów. Dzięki temu papierowe naczynia mogą stanowić praktyczne i ekologiczne wyposażenie każdego podmiotu z branży gastronomicznej!

Tłoczone i karbowane kubki papierowe – zamów do swojego lokalu!

Małym i dużym lokalom gastronomicznym polecamy nasze biodegradowalne naczynia jednorazowe. Ekologiczne kubki do napojów ciepłych i zimnych o karbowanym lub tłoczonym wykończeniu będą doskonałe także na różnego rodzaju eventy masowe, które wiążą się z wytwarzaniem ogromnej ilości odpadów. Jednak między innymi dzięki papierowym produktom można zminimalizować lub całkowicie wyeliminować negatywny wpływ takich imprez na środowisko naturalne. Serwując kawę, herbatę lub inne ciepłe napoje w przyjaznych planecie tłoczonych, bądź karbowanych kubkach możesz też dać się poznać jako świadoma ekologicznie marka. Korzyści będzie sporo, zaczynając od grona zadowolonych klientów. Już teraz zamów więc wybrane artykuły!

pixel