Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Holdery na kubki

( ilość produktów: 3 )

Przeniesienie kubka z kawą czy gorącą herbatą w wielu sytuacjach może stanowić problem, dlatego warto zaoferować klientom praktyczne holdery na kubki. Dzięki nim przetransportowanie więcej niż jednego pojemnika staje się łatwiejsze, wygodniejsze oraz, co najważniejsze, bezpieczniejsze dla osoby zamawiającej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której zgromadziliśmy jedynie wysokojakościowe i funkcjonalne akcesoria dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Holdery na kubki do kawy i napojów ciepłych zostały wykonane z przyjaznych środowisku materiałów, co pozwala podkreślić ekologiczny charakter prowadzonej działalności i zadbać o potrzeby zarówno klientów, jak i środowiska naturalnego. Ekofilozofię łączymy z precyzją wykonania, ergonomią i imponującą trwałością proponowanych konstrukcji, dlatego zyskujesz pewność, że stawiasz na wyposażenie godne zaufania. Mając na uwadze rozmaite potrzeby klientów, oferujemy szeroki wachlarz dostępnych produktów w różnych wersjach modułowych. Pozwoli Ci to z łatwością wybierać najbardziej odpowiednie warianty.

pixel