Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Naczynia jadalne, talerze jadalne z ciasta chlebowego

( ilość produktów: 1 )

W naszym sklepie kupisz jadalne talerze, które stają się coraz popularniejsze i z powodzeniem zastępują tradycyjne rozwiązania. Nadają się one do serwowania dań gorących, zimnych, oleistych i sypkich. Z powodzeniem można ich używać także w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych. Naczynia jadalne to znakomita propozycja dla restauracji, ale także na domowe spotkania lub pikniki. Warto poznać ich wszystkie zalety i zamówić już teraz!

Jadalne talerze i naczynia

Oferowane produkty są całkowicie naturalne i spełniają wszelkie standardy wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Jadalne naczynia składają się gównie z mąki pszennej i wody, co sprawia, że będą odpowiednie dla wegan. Zastosowane ciasto chlebowe jest wytrzymałe i stabilne, więc idealne do podawania zup, makaronów lub deserów. Po spożyciu głównego dania można je po prostu zjeść albo zutylizować, ponieważ ulega samoczynnej biodegradacji. To ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu zadbasz o środowisko. Co ważne, cena jadalnych talerzy jest niezwykle atrakcyjna.

Breadpaki - 100 % naturalne, vegańskie, jadalne naczynia z ciasta chlebowego. Skład: mąka pszenna (56%), woda (35 %), olej rzepakowy (8%). len (2%), sól, pieprz. Świetne do serwowania dań na ciepło i zimno. Wyprodukowane zgodnie z praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. W naszym sklepie dostępne są breadpaki o poj. 300 ml. Termin ważności: 73 dni. Po otwarciu zużyć w ciągu 1 dnia. Zaleca się podawanie ciepłych potraw do 10 minut przed ich spożyciem. Nie stosować do podawania zimnych napojów, kawy, herbaty, zup instant. Zawierają gluten pszenny. Zalecana temperatura przechowywania: 20 stopni C.

pixel