Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Opakowania na wynos z rPET i PET

( ilość produktów: 26 )

Szybkie śniadanie w podróży, rodzinny piknik na świeżym powietrzu, dostarczenie jedzenia do szpitala – w tych i wielu innych sytuacjach przydadzą Ci się ekologiczne opakowania na wynos z RPET i PET. Zapakujesz w nich żywność bez potrzeby korzystania z folii, woreczków czy papieru, który najczęściej przemaka i jest nieporęczny. Dzięki pojemnikowi od MyHappyOcean weźmiesz wszędzie ze sobą nie tylko kanapkę, ale i sałatkę, ulubioną pastę czy naleśniki.

Dlaczego warto zamówić ekologiczne pojemniki RPET i PET od MyHappyOcean?

Stabilne, szczelne, wytrzymałe i przede wszystkim funkcjonalne – takie są zgromadzone w naszej ofercie ekologiczne opakowania PET i RPET na wynos. Za ich sprawą zapomnisz o przeciekających pudełkach czy niepewnych woreczkach na żywność, które mogą sprawić przykrą niespodziankę w torbie. Warto wiedzieć, że tworzywa użyte w produkcji naszych propozycji można poddawać recyklingowi. Tym samym te surowce są przyjazne dla środowiska, ponieważ można je zastosować ponownie do stworzenia nowego pojemnika.

Dzięki ofercie MyHappyOcean dostosujesz wygląd naszego naczynia do swoich potrzeb czy preferencji. Wystarczy, że przejrzysz dokładnie asortyment znajdujący się na stronie sklepu i wybierzesz ich kształt oraz np. fakt, czy mają być wyposażone w pokrywkę. Mamy paczki zbiorcze, które zawierają 40, 50, a nawet 70 sztuk, co w przypadku gastronomii jest bardzo praktyczne.

Wybierz wyjątkową estetykę, wykonanie najwyższej jakości oraz uniwersalność, czyli ekologiczne pojemniki RPET i PET. Przyrządzaj ulubione śniadania i zabieraj je ze sobą, ciesząc się wspólnym śniadaniem w pracy, na dworze czy w podróży. Proponujemy szeroki wybór opakowań o różnej pojemności i wielkości, co pozwala na znalezienie dokładnie takiego modelu, jaki odpowiada indywidualnym potrzebom. Gwarantujemy przystępne ceny i sprawną realizację każdego zamówienia.

pixel