Opłata konsumencka – dyrektywa SUP. Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi od klienta prosimy o informację jeśli produkty kupione w MyHappyOcean nabyte są na potrzeby własne (UŻYTKOWNIK KOŃCOWY).
ZOBACZ WIĘCEJ!!!

Ekologiczne kieliszki jednorazowe do deserów

( ilość produktów: 1 )

Organizowanie wesel czy innych imprez okolicznościowych niemal zawsze wiąże się z serwowaniem gościom słodkiego poczęstunku. Wygodnie podać go w niewielkich naczyniach jak miseczki czy kubki. Aby oszczędzić sobie wielu kłopotów, warto wybrać jednorazowe kieliszki ekologiczne do deserów. Wykonanie z materiału roślinnego PLA sprawia, że są lekkie oraz odporne na stłuczenie, co czyni je idealną zastawą na wydarzenia odbywające się w plenerze.

Kieliszki jednorazowe – z troski o środowisko

Oferowane towary wytworzone zostały zgodnie z najwyższymi standardami produkcji oraz z zachowaniem norm dla wyrobów mających kontakt z żywnością. Wykorzystanie ekologicznych kieliszków przeznaczonych do deserów to rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym przyjęciu, jednocześnie nie stwarzając zagrożenia dla środowiska dzięki zastosowaniu biodegradowalnego materiału oraz nisko emisyjnej technologii wytwarzania. Zapraszamy do skorzystania z oferty jednorazowych naczyń i zadbania o przyrodę już teraz!

pixel